1. Gİ GROUP
  2. Üretim Operatörü -Gıda /Kimya sektörü
ilan-resim

Üretim Operatörü -Gıda /Kimya sektörü

Gİ GROUP

Gi Group firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Operatörü -Gıda / Kimya Sektörü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gi Group Üretim Operatörü -Gıda / Kimya Sektörü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Operatörü -Gıda / Kimya Sektörü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2233017


Erkek 20 - 45 arası No: 2233017 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

2,100 TL

Üretim Operatörü -Gıda / Kimya Sektörü İstanbul Anadolu Üretim Operatörü -Gıda / Kimya Sektörü Kocaeli Üretim Operatörü -Gıda / Kimya Sektörü İstanbul Üretim Operatörü -Gıda / Kimya Sektörü Gıda Üretim Kontrol Operatör


Gİ GROUP; Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Aradığınız "Üretim Operatörü -Gıda / Kimya Sektörü" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?