facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Mobilya Ustası
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Anadolu Mobilya Ustası iş ilanları

İstanbul Anadolu'da Mobilya Ustası Arayanlar

İstanbul Anadolu Mobilya Ustası iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. İstanbul Anadolu Mobilya Ustası iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları İstanbul Anadolu Mobilya Ustası iş fırsatları burada!

İstanbul Avrupa ve İstanbul genelindeki diğer iş ilanlarını da inceleyin.

İstanbul Anadolu Mobilya Ustası İş İlanları

Mobilya ustası iş ve ofislerde kullanıma uygun iç ve dış mekan mobilyalarını uygun alet ve makineleri kullanarak üreten profesyonel meslek sahibidir. Mobilya ustasının çalıştığı sektöre göre farklı mobilya tiplerini bilmesi, makineleri kullanabilmesi ve aletleri tanıması gerekir.

Mobilya ustası olarak çalışmak isteyen kişiler profesyonel düzeyde hizmet verebilmelidir. Bunun için çıraklık ve kalfalık aşamalarının tamamlanması gerekir. Mesleki eğitim kursları, çıraklıktan atölyelerde eğitim ya da meslek lisesi eğitimleri ile bu mesleğe başlamak mümkündür.

İstanbul, mobilya sektöründe geniş işveren çeşitliliğine sahiptir. İç ve dış mekan mobilya üretimi, tekne ve yat mobilyaları, bungalov mobilyaları gibi farklı alanlarda üretim yapan fabrika ve atölyeler vardır. İstanbul Anadolu mobilya ustası iş ilanları arasından kendinize uygun seçim yaparken işveren tanımlarını inceleyerek hizmet verdiği ve ustalık gerektiren ürün türünü öğrenebilirsiniz.

Uzmanı olduğunuz mobilya türünün üretimini yapan işletmelerde işe alım şansınız daha yüksektir. Ayrıca mobilya kalfası ve çırak iş ilanlarını da Eleman.net üzerinden bulabilirsiniz.

İstanbul Anadolu'da Mobilya Ustası İş İmkanları Nelerdir?

İstanbul Anadolu mobilya ustası yeni iş ilanları ile iş başvurusu yapmadan önce çalışma koşullarını ve imkanları merak edebilirsiniz. Mobilya ustası genellikle maaş ve sigortaya ek olarak yan haklar alır. Yemek ve yol ücretleri nakdi olarak ya da kart usulü ödenebilir. Ayrıca prim veren iş yerleri de vardır. Götürü usulü çalışmak isteyen mobilya ustaları için de ücretlerin önceden kararlaştırıldığı sözleşmelerle çalışma imkanı sunulur.

Maaşlı çalışan mobilya ustası özellikle fabrika gibi sürekli olarak işleyen bir iş yerinde görev yapıyorsa vardiyalı çalışabilir. Büyük işletmelerde mobilya üretiminin döşeme, iskelet, dekorasyon gibi her bölümünde farklı uzmanlar istihdam edilir. Küçük işletmelerde ise bir ustadan tüm süreci tamamlaması hatta demonte ürünleri monte etmesi istenebilir.

İstanbul Anadolu Mobilya Ustası İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Mobilya ustası olarak çalışmak isteyen adayların başarılı bir şekilde işi yürütmek için işletmeye karşı sorumlulukları olur. Firmalar işe alım sırasında açtıkları ilanlarda detaylı olarak adaylarda aradıkları şartları ve özellikleri açıklar. Adaylar meslek tanımı, görev tanımı ve aranan özellikleri bilerek başvurusunu yapar. Bu nedenle güncel İstanbul Anadolu mobilya ustası iş ilanları ile açıklanan detayları önemsemek gerekir.

Mobilya ustası alımında adaylarda aranan özellikler genellikle şunlardır:

  • Mobilya üretim, şekillendirme ve kesim için kullanılan makineleri tanıması
  • Kumaş, sünger, metal, ahşap gibi materyallerin farklı alt türlerine hakim olması
  • Mobilya üretim projelerini okuyarak birebir uygulayabilmesi
  • Bilgisayar kullanma becerisi bazı makineler bilgisayarlı olarak kullanılır
  • Mesleki teknik belgelere ve eğitime sahip olması
  • Alanında deneyimli olması ve İstanbul ilçelerinde ikamet etmesi

Özellikle İstanbul’da açılan mobilya ustası ilanları yakaya göre farklı şartlar içerebilir. İşletmenin konumuna göre Avrupa ya da Anadolu yakasında ikamet eden adaylar için özel şartlar belirtilebilir. Servis hizmeti veren fabrikalar için işçilerin ikameti özellikle seçim sırasında öncelik haline gelir.

İstanbul Anadolu’da Mobilya Ustası Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

Üretim, imalat, dekorasyon, tasarım, marangozluk ve montaj gibi farklı işler için mobilya ustaları hizmet verir. Bir profesyonelin işini sadece mobilyanın üretimi ile sınırlamak doğru olmaz. Ustalar tasarım, numune üretimi, seri üretim, montaj gibi birçok farklı aşamada deneyimli ve yetkin kişi olarak yer alır. Bu nedenle mobilya ustasının çalışma alanı mobilya sektöründen daha geniştir.

İstanbul Anadolu mobilya ustası ilanları prefabrik ve ahşap ev üreticileri, ofis mobilyası üreticileri, dış mekan ve iç mekan mobilya üreticileri, markalara bağlı fabrikalar, tasarım ofislerine bağlı imalathaneler ve marangozlar gibi birçok farklı yerde çalışabilir.

İstanbul Anadolu Mobilya Ustası İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

İstanbul içerisinde yeteneklerinize ve deneyiminize uygun mobilya sektöründe iş arıyorsanız Eleman.net platformunu kullanabilirsiniz. İstanbul Anadolu mobilya ustası iş ilanları bay alımları için birçok farklı işveren ilan açar. Sektörel olarak erkeklerin istihdam edildiği bir alan olduğundan ilan detay sayfalarından yetenek, özellik ve diğer şartları dikkatli olarak incelemeniz gerekir.

İşveren iş ilanlarını arama yaparak listeleyebilirsiniz. Yaşadığınız ilçe ve çevre ya da yaka için arama yaparak iş yerinizin yakın olması için tercih yapmanız mümkündür. Kendi kriterlerinize göre ilanları sıralayarak aralarından seçim yapmanız başvuru için yeterlidir.

Beğendiğiniz ve şartları karşıladığınız iş ilanlarına online ya da yüz yüze başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuruya açık olan ilanlara başvuru öncesi siteye üye olarak özgeçmiş hazırlamanız gerekir. Profilinize yüklü olan özgeçmişi kullanarak dilediğiniz kadar iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İşverenler iletişim bilgilerini, adresini ya da mail adresini yazmışsa ve farklı bir ifade yoksa bu kanallarla da bireysel başvuru yapma imkanınız vardır.

Gizle Devamını Göster

İstanbul Anadolu Mobilya Ustası Sık Sorulan Sorular

Mobilya ustası iş ilanlarında aranan özellikler nelerdir?

Mobilya üretimi ve makineleri hakkında bilgi sahibi olması, proje okuyabilmesi, el becerisi, sorumluluk sahibi olması ve takım çalışmasına yatkınlık mobilya ustası olarak çalışmak isteyenlerde aranan özelliklerdir.

Mobilya ustası nerede çalışabilir?

Ofis, ev, tekne, bungalov, Tiny House mobilya üretimi yapılan fabrika ve atölyelerde mobilya ustası olarak iş bulmak mümkündür.

Güncel mobilya ustası iş ilanlarına nereden ulaşabilirim?

İş arayışınızı hızlandırmak için mobilya ustası iş ilanlarına Eleman.net üzerinden toplu halde ulaşabilir, online başvuru yoluyla ilk adımı atabilirsiniz.

Gizle
Devamını Göster
Mobilya Ustası

Mobilya Ustası Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Üretim sektöründe zanaatkar olarak çalışmak isteyenler “Mobilya ustası nedir?” merak eder. Genel olarak ahşap, metal, kumaş ve sünger gibi farklı malzemeleri kullanarak masa, sandalye, koltuk ve dolap gibi ev ve ofis eşyaları üreten kişiye mobilya ustası adı verilir.Mobilya Ustası Kimdir?Mobilyanın üretim süreci, kullanılan araç ve gereçler hakkında detaylı bilgi sahibi olan kişidir. Ev, ofis ve kuruluşlar için tasarım yaparak ya da tasarımları uygulayarak mobilya üretir. Eşyaların imalatı sıras... Devamını Göster

Mobilya Ustası Nedir, Nasıl Olunur?
Mobilya Ustası Maaşları

İstanbul Anadolu İş İlanları

İstanbul Anadolu'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul Anadolu'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul Anadolu'da İş Mi Lazım?

İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul Anadolu'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul Anadolu'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Anadolu Mobilya Ustası iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Eylül 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Aradığınız "İstanbul Anadolu Mobilya Ustası" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur