facebook
  1. İNKA İnsan Kaynakları
  2. DEPO PAKETLEME ELEMANI

İnka İnsan Kaynakları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Depo Paketleme Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

İnka İnsan Kaynakları Depo Paketleme Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Depo Paketleme Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3231458


Kadın veya Erkek 18 - 33 arası No: 3231458 Kişi Sayısı: 100 Part Time (Yarı Zamanlı)

Depo Paketleme Elemanı İstanbul Avrupa Depo Paketleme Elemanı İstanbul Anadolu Depo Paketleme Elemanı İstanbul Depo Paketleme Elemanı Dağıtım Lojistik Eleman Hızlı Tüketim Malları Mağaza Ekip Üyesi Hizmet Zincir Mağazalar Depo Elemanı Toptancılık Paketleme Vasıfsız Eleman Fuar Organizasyon Hostes


İNKA İnsan Kaynakları; Türkiye İş Kurumu’nun 31.01.2017 tarih ve 453 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Depo Elemanı Ne İş Yapar?

Depolama ihtiyacı olan firmalar, ürün düzgün teslim alınması, stok kontrolü ve sevkiyat gibi işler için bunları yönetebilecek personel ihtiyacı duyarlar. Depo elemanlarının; dikkatli, dayanıklı, düzenli, esnek çalışma saatlerine uyabilecek olması beklenir. Depo da yer alan ürünlerin belirlenen düzene göre sıralanması, düzenlenmesi, herhangi bir zarara uğramaması depo elemanlarının görevidir.

İNKA İnsan Kaynakları

Aradığınız "Depo Paketleme Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?