facebook
  1. Gezer Grup İnsan Kaynakları Eğitim Ve Danışmanlık
  2. Yönetici Asistanı - Sekreter

Gezer Grup İnsan Kaynakları Eğitim Ve Danışmanlık firmasının aktif ilanlarına veya diğer Yönetici Asistanı - Sekreter ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gezer Grup İnsan Kaynakları Eğitim Ve Danışmanlık Yönetici Asistanı - Sekreter ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Yönetici Asistanı - Sekreter ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3198453


Kadın 21 - 30 arası No: 3198453 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Yönetici Asistanı - Sekreter İstanbul Avrupa Yönetici Asistanı - Sekreter İstanbul Anadolu Yönetici Asistanı - Sekreter İstanbul Yönetici Asistanı - Sekreter Analiz Hasta Kayıt Kabul Kurumsal İletişim Yönetici Sekreteri Bilgisayar / BT / Internet Sekreter Halkla İlişkiler Yönetici Asistanı Bilişim İnsan Kaynakları Yönetici Sekreteri


Gezer Grup İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık; Türkiye İş Kurumu’nun 13.10.2021 tarih ve 1283 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Sekreter Ne İş Yapar?

Yöneticinin veya firma çalışanlarının iş ile ilgili yazışmalarını, haberleşmelerini, toplantı veya günlük notlarını organize eden, telefon trafiğini yönlendiren/düzenleyen kişidir. Yöneticilerin veya firmanın kurum içi ve kurum dışı iletişimini sağlar.

Gezer Grup İnsan Kaynakları Eğitim Ve Danışmanlık

Gezer Grup İnsan Kaynakları Eğitim Ve Danışmanlık

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Yönetici Asistanı - Sekreter" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?