Stresin etkilerini nasıl azaltabiliriz?

Stres iş hayatında sıklıkla karşılaştığımız bir sorundur. Stresi azaltmaya yönelik tüm çabalar olarak tanımlanan stres yönetimi, herkesin uygulaması gereken bir yöntemdir ve stresin kaynağını bulmakla başlar. Uzman Psikolog Gülşah Beştav bizlere stresimizi azaltmak için uygulamamız gereken stratejilerden, yaptığımız hatalara kadar birçok açıdan stres yönetimini anlatıyor.
 

 


Bunu İzlediniz Mi?


Kişisel Gelişim İçin Üniversite Yıllarını Nasıl Etkin Kullanabiliriz?
Mülakatlarda firmaların eğitim ve iş tecrübeleri dışında önemsedikleri konulardan biri de kişisel gelişim. Diğer adaylardan öne çıkmamızı sağlayacak bu unsur, kariyer yolculuğumuza da önemli bir katkı sağlıyor. Teknik bilginin yanında, kişisel gelişim noktasında da eksiklikleri tamamlayan adayların çok başarılı olabileceklerini söyleyen Danışman Ufuk Tarhan, zamanımızı nasıl efektif kullanabileceğimizin yöntemlerini paylaşıyor. Kişisel gelişim için üniversite yıllarını nasıl etkin kullanabiliriz? .

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12