İş'te Gelecek Online Seminerleri

İşte Gelecek Online Seminerler

Eleman.net ve Ceres Yayınları işbirliğiyle düzenlediğimiz İş'te Gelecek online seminerleri ile içinde bulunduğumuz süreçte sizlere faydası olacağını düşündüğümüz konularda içerikler sunacak ve sorularınızı cevaplandırmaya çalışacağız. Güncel konularla ve alanında uzman eğitimcilerle gerçekleştireceğimiz seminerlere ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz. Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda online seminerlerimizi arttırmayı hedefliyoruz.

Seminerlerimize ilkini 20 Nisan Pazartesi Bülent Fidan ile  Kısa Çalışma Ödeneği, KOSGEB ve İŞKUR Destekleri konusunda, ikincisini ise 22 Nisan Çarşamba günü Işık Şerifsoy ile Evden Çalışma, Uzaktan Online Yönetim, Çalışan Bağlılığı konularında gerçekleştireceğiz. Eğitmenlerimiz kendi konuları hakkında bilgi verecek ve sorularınızı yanıtlayacak. Bu konularla ilgili olarak merak ettiğiniz soruların cevapları için sizleri online seminerlerimize bekliyoruz.

Seminerlere katılmak/izlemek için bilgisayarınızda veya cep telefonunuzda Zoom uygulamasının yüklü olması gereklidir. Oturumlara katılmak için gerekli giriş bilgilerini bilgi@eleman.net adresinden bizimle iletişime geçerek talep edebilirsiniz. 

İşte Gelecekİş'te Gelecek Online Seminerleri:

 1. 20 Nisan Pazartesi - Saat 21:00​
  Kısa Çalışma Ödeneği, KOSGEB ve İŞKUR Destekleri 
  Bülent Fidan - FCS Fidan Consulting & Strategy Kurucu
   
 2. 22 Nisan Çarşamba - Saat 21:00
  Evden Çalışma, Uzaktan Online Yönetim, Çalışan Bağlılığı
  Işık Şerifsoy - Engage&Grow Global Genel Müdürü
   
 3. 04 Mayıs Pazartesi - Saat 21:00
  Eğitim Tadında Sohbet: İletişimde Sorun Çıkarmanın Garantili Yolları
  Alp Beyce - Certified Solution Selling Instructor, Eğitmen, Yazar, ICF Akredite Koç
  Katılmak için: http://ele.mn/wbn3

 Bunu Okudunuz Mu?


Verimliliği Arttırmanın Yolları
Günlük hayatımızda yaşadığımız stres ya da gerginlik iş hayatımıza olumsuz yansıyabilirken aynı şekilde iş hayatımızda ki yaşadığımız streste sosyal yaşantımızı olumsuz etkileyebiliyor. İş hayatında verimli bir şekilde çalışmak hem mutlu olmamızı hem de başarımızı arttıracaktır. Verimli çalışabilmek için stres ve gerginlik faktörlerinden uzak durmak ilk önemli noktadır.  İş hayatında ki verimimizi arttırmak için: Tüm işlerinizi bir kerede halletmeye çalışmak yerine, önceliğiniz olan işlerinizi sıraya koyup programlı bir şekilde ilerlemeye çalışın.

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

eleman.net icon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?