İş'te Gelecek Online Seminerleri

İşte Gelecek Online Seminerler

Eleman.net ve Ceres Yayınları işbirliğiyle düzenlediğimiz İş'te Gelecek online seminerleri ile içinde bulunduğumuz süreçte sizlere faydası olacağını düşündüğümüz konularda içerikler sunacak ve sorularınızı cevaplandırmaya çalışacağız. Güncel konularla ve alanında uzman eğitimcilerle gerçekleştireceğimiz seminerlere ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz. Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda online seminerlerimizi arttırmayı hedefliyoruz.

Seminerlerimize ilkini 20 Nisan Pazartesi Bülent Fidan ile  Kısa Çalışma Ödeneği, KOSGEB ve İŞKUR Destekleri konusunda, ikincisini ise 22 Nisan Çarşamba günü Işık Şerifsoy ile Evden Çalışma, Uzaktan Online Yönetim, Çalışan Bağlılığı konularında gerçekleştireceğiz. Eğitmenlerimiz kendi konuları hakkında bilgi verecek ve sorularınızı yanıtlayacak. Bu konularla ilgili olarak merak ettiğiniz soruların cevapları için sizleri online seminerlerimize bekliyoruz.

Seminerlere katılmak/izlemek için bilgisayarınızda veya cep telefonunuzda Zoom uygulamasının yüklü olması gereklidir. Oturumlara katılmak için gerekli giriş bilgilerini bilgi@eleman.net adresinden bizimle iletişime geçerek talep edebilirsiniz. 

İşte Gelecekİş'te Gelecek Online Seminerleri:

 1. 20 Nisan Pazartesi - Saat 21:00​
  Kısa Çalışma Ödeneği, KOSGEB ve İŞKUR Destekleri 
  Bülent Fidan - FCS Fidan Consulting & Strategy Kurucu
   
 2. 22 Nisan Çarşamba - Saat 21:00
  Evden Çalışma, Uzaktan Online Yönetim, Çalışan Bağlılığı
  Işık Şerifsoy - Engage&Grow Global Genel Müdürü
   
 3. 04 Mayıs Pazartesi - Saat 21:00
  Eğitim Tadında Sohbet: İletişimde Sorun Çıkarmanın Garantili Yolları
  Alp Beyce - Certified Solution Selling Instructor, Eğitmen, Yazar, ICF Akredite Koç
  Katılmak için: http://ele.mn/wbn3

 Bunu Okudunuz Mu?


Fazla Mesai Var Ama Ücret Yok
Eleman.net çalışma hayatında mesai kavramını araştırdı; Yeni yıla zamsız giren çalışanlar, mesaiye kalarak açığı kapatmaya çalışsa da ne yazık ki ek ücret alamıyor. Yeni yılın zamlarından aradığını bulamayan çalışanlar, mesaiye yükleniyor, ancak ne yazık ki mesai, adaletli bir ücretlendirmeye dönüşemiyor. Türkiye’nin mavi yaka ve ara kademede lider insan kaynakları sitesi Eleman.

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

eleman.net icon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?